OPINIA O SZKOLENIU U PANI PAULINY WÓJCIK-ZAJĄC - STUDIO ORIO

Informacje o terminach imprez Mistero Milano

OPINIA O SZKOLENIU U PANI PAULINY WÓJCIK-ZAJĄC - STUDIO ORIO

Postprzez MOEHL84 » 30 cze 2011, o 15:01

Witam wszystkich
Długo zastanawiałam się gdzie zrobić szkolenie stylizacji paznokci metodą żelową i akrylową.Szukałam aż w końcu znalazłam stronę internetową studia "Orion" w Rzeszowie. Mieszkam na stałe w Niemczech ale szkolenie chciałam zrobić w Polsce.Zapisałam się na kurs w studiu "Orion" u Pani Pauliny i jestem bardzo zadowolona.Pani Paulina to bardzo kompetentna osobą(jest vice mistrzynia Polski w stylizacji paznokci), potrafiaca w przystępny sposób przekazać swoją wiedzę.
Na szkoleniu pracowałyśmy na bardzo fajnych produktach firmy mistero milano, na których zresztą pracuje do dziś. Nawet po szkoleniu Pani Paulina chętnie służy pomocą i odpowiada na pytania i wszelkie wątpliwości. Polecam dziewczynom które chcą robić szkolenia aby robiły je w doświadczonych salonach pod okiem profesjonalnych stylistów paznokci jak Pani Paulina, to naprawde się opłaca !

MOEHL84

Dopiero zaczynam

Re: OPINIA O SZKOLENIU U PANI PAULINY WÓJCIK-ZAJĄC - STUDIO

Postprzez gosia78 » 19 lut 2012, o 11:28

Witam, ja także robiłam kurs u Pani Pauliny metodą żelową i akrylową oraz zdobienia i muszę przyznać , że jestem zadowolona z tego kursu.Pani Paulina jest bardzo miłą osobą posiadającą wiedzę i co najważniejsze lata praktyki .Firma Mistero Milano ma wspaniałej jakości produkty, wiem bo miałam okazję na nich pracować i porównać z żelami innych firm. Polecam dziewczyny jeśli nie wiecie gdzie taki kurs zrobić to jest to najlepszy adres.

gosia78

Dopiero zaczynam

Powrót do Szkolenia, warsztaty, pokazy