Odmienne filozofie manicure hybrydowego

Tutaj można przeczytać i skomentować nasze artykuły

Odmienne filozofie manicure hybrydowego

Postprzez Anna Wisz » 1 gru 2011, o 14:10

Artykuł: "Paznokcie 04/11"

Odmienne filozofie manicure hybrydowego

Manicure hybrydowy zadebiutował na naszym rynku na początku obecnego roku i w krótkim czasie stał się przebojem tego lata.
Nawet wielcy sceptycy, po czasie uznali jego zalety i bez wahania wprowadzili nową usługę do swojej oferty. To w głównej mierze dzięki lakierom hybrydowym wiele salonów zyskało drugi oddech w czasie ogólnoświatowego kryzysu.
Nowa metoda pozwoliła zwiększyć obroty salonów oraz pozytywnie wpłynęła na generowane zyski.
Manicure hybrydowy stał się zatem nie tyle modnym zabiegiem, który warto mieć w ofercie, co sposobem na poradzenie sobie z niepewną sytuacją ekonomiczną na świecie.

Pomimo, krótkiego „stażu”, dzięki bardzo szybkiemu rozwojowi, manicure hybrydowy w bardzo krótki czasie ewoluował pod względem technicznym i obecnie możliwe jest wykonanie go na dwa sposoby.


1. Pierwszy polega na przygotowaniu płytki paznokcia podobnie jak przy tradycyjnej metodzie przedłużania żelami UV, tzn. lekkim zmatowieniu, odtłuszczeniu (Preparat STANDARD) oraz aplikacji preparatu wytrawiającego (Primer STANDARD).
Na tak przygotowany paznokieć nakładany jest lakier hybrydowy 2w1 (Lakier PERMANENTE UV BASE/LUCIDO marki Mistero Milano), a następnie wykonywana jest dalsza cześć zabiegu.


2. Drugi sposób polega na minimalnej ingerencji w płytkę paznokcia i wymaga jedynie odtłuszczenia płytki, a następnie przejścia do właściwej części zabiegu, tzn. nałożenia lakieru hybrydowego (Lakieru PERMANENTE UV EASY OFF BASE podkładowego).
Kolejnym z etapów jest nałożenie wybranego koloru i wybłyszczenie lakierem nawierzchniowym (Lakier PERMANENTE UV EASY OFF LUCIDO nawierzchniowy).

Zarówno stylistki paznokci jak i kosmetyczki najczęściej decydują się na wykonanie zabiegu pierwszym sposobem. Spowodowane jest to gwarancją trwałości zabiegu do ponad 3 tygodni oraz minimalizacją ryzyka powstawania odprysków czy zarysowań płytki.
Niebagatelne znaczenie ma również kwestia ekonomiczna, gdyż w pierwszej metodzie korzystamy z lakieru hybrydowego Mistero Milano 2w1, przeznaczonego do aplikacji zarówno jako lakier podkładowy jak i nawierzchniowy.
Do pełnego usunięcia stylizacji wykonanej pierwszym sposobem wymagane jest użycie pilnika, co powoduje, że część stylistek preferuje drugi sposób wykonania zabiegu.
Manicure hybrydowy wykonany przy użyciu lakierów hybrydowych EASY OFF marki Mistero Milano pozwala na minimalną ingerencję w naturalną płytkę paznokcia.
Zachowuje swoje niezmienne właściwości przez maksymalnie dwa tygodnie i pozwala na bezinwazyjne usunięcie stylizacji przy użyciu preparatu DISSOLVERE, bez konieczności użycia pilnika.
Jest to idealne rozwiązanie dla stylistek, które wymagają od zabiegu szybkiego usuwania stylizacji patyczkiem, bez konieczności piłowania.
Manicure hybrydowy to nadal bardzo młoda metoda stylizacji, która ulega ciągłej transformacji i rozwojowi. W krótkim czasie ewoluowała i znacząco zwiększyła grono swoich wielbicieli odbierając klientów zarówno żelom UV jak i tradycyjnym lakierom.
Interesującym jest co przyniosą kolejne miesiące i ile manicure hybrydowy ma jeszcze asów w swoim rękawie.

Alicja Chrzanowska
R&D Manager
Mistero Milano Sp. z o.o.

Obrazek

Anna Wisz

Moderator
 
Posty: 304

Re: Odmienne filozofie manicure hybrydowego

Postprzez Azja » 27 sty 2013, o 02:23

są osoby, które w życiu nie pozwolą na ingerencję pilnika przy swoich paznokciach (np. moja mama, która na samą mysl ma ciarki na plecach:)... tak wiec mysle ze opcja druga (bez pilowania) jest jak najbardziej w porządku. Zwłaszcza, że trwałośc jest aż do dwóch tygodni! To bije na głowę każdy lakier do paznokci który już przy pierwszej lepszej pracy domowej jest pozdzierany z końcówek, przez co wygląda nieestetycznie... a i codziennie malowanie paznokci a później oczekiwanie az lakier wyschnie jest tak naprawdę stratą czasu... :evil: a tak to 2x w mies. szybka stylizacja i nie trzeba się o nic martwić :)

Azja

Dopiero zaczynam
 
Posty: 4


Powrót do Artykuły prasowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron