baza, top do lakierów uv

Pytania dotyczące produktów Mistero Milano

baza, top do lakierów uv

Postprzez charmed » 5 wrz 2015, o 18:22

Witam, otrzymałam i przetestowałam mm lakiery hybrydowe, jestem bardzo zadowolona . Uzyłam baze easy, lakier i top 2x1. Bez matowienia płytki i wytrawiania primerem, płytka paznokcia jedynie porządnie przygotowana, odtłuszczona i zdezynfekowana skinsptem , lakier trzymał się 11 dni, co uznaję za sukces. Mam cienkie, delikatne paznokcie i niektóre lakiery z innych firm (drogich), odpryskiwały po kilku dniach. Dluzej trzymać lakier nie chcę, bo widoczne odrosty są mało estetyczne.
Chciałabym zamówić bazę i top easy, lecz nie ma ich obecnie w sklepie internetowym.
Czy baza vitabasa jest tak samo łatwa do usunięcia, jak easy?
Czy mm planuje wprowadzenie innej bazy zamiast lub podobnej do easy ?
Bazy 2x1 nie chcę, bo ciężko się usuwa, ale chętnie czasami zastosuję jako top.
Czy pod vitabazę można nie używać primera? Nie chcę dodatkowo osłabiać paznokci.
Czy wzorniki kolorów będą dostępnę w waszym sklepie internetowym?
Pozdrawiam

charmed

Dopiero zaczynam

Re: baza, top do lakierów uv

Postprzez charmed » 7 wrz 2015, o 14:37

Juz widzę, że są nowe baza i top easy off. Ciekawe. Czym się różnią od poprzedniej wersji?

charmed

Dopiero zaczynam

Re: baza, top do lakierów uv

Postprzez charmed » 31 mar 2016, o 11:05

Nadal nie wiadomo, jaka roznica pomiędzy bazami easy a 2x1. Czy mozna ich uzywać zamiennie, naprzykład, baza easy i top 2x1?Czy mozna, jak sugeruje wasza konsultantka, zupełnie pominąć bazę i nakładać hybrydę na przygotowane /co to oznacza - wytrawianie? Tylko odtłuszczanie?/ paznokcie?
Jaka wtedy trwałość ?

charmed

Dopiero zaczynam

Powrót do Informacje o produktach